Системи контролю доступу

Системи контролю доступу (СКД) призначені для обмеження доступів певного кола людей до приміщень або інформації. Ми, навіть не помічаючи цього, повсякденно користуємося СКД, наприклад, турнікети в метро, ??PIN-код банківської картки та ін.

Контроль доступу просто необхідний, якщо потрібно зберегти конфіденційність і таємність інформації або обмежити можливість відвідування сторонніх осіб. Системи контролю доступу можуть забороняти/надавати доступ до декількох зон в межах як одної, так і більше будівель.

Моніторинг та контроль здійснюється за допомогою спеціальних пристроїв у СКД – електронні кардрідери, сканери для розпізнавання відбитків пальців, міні клавіатури, магнітних вимикачів, турнікетів та ін. Вся інформація з СКД передається на спеціальний комп’ютер.

Система контролю і управління доступом (СКУД) може використовуватися як самостійний пристрій, так і в поєднанні з іншими компонентами системи безпеки. Використовувати цю систему можуть і для фізичних осіб, і для транспортних засобів.

Широкий вибір систем контролю доступу Вам надає наша компанія. У нас Ви маєте можливість підібрати під свої вимоги найбільш відповідний вид контролю доступу. Наші консультанти нададуть Вам повну інформацію про продукцію і допоможуть зробити правильний вибір!