Системи пожежогасіння

Системи пожежогасіння служать для захисту від вогню і запобіганню пожежі. Якщо раніше пожежогасіння відбувалося за допомогою виклику пожежної служби, то зараз, самостійно можна погасити джерело загоряння за допомогою цих сучасних систем, в яких уже вмонтовані спеціальні засоби пожежогасіння.

Автоматичне пожежогасіння є дуже ефективним засобом реалізації цих цілей, адже воно приводиться в дію пожежною автоматикою після отримання об’єктивних показань. Таким чином, вогнище спалаху гаситься оперативно і надійно без людської участі.

Залежно від засобу пожежогасіння такі системи поділяються на:

  • Газове пожежогасіння
  • Водяне пожежогасіння
  • Пінне пожежогасіння
  • Порошкове пожежогасіння
  • Аерозольне пожежогасіння
  • Система тонкодисперсної води

Найдешевші системи пожежогасіння – порошкові і аерозольні. Однак, хімічно активний порошок руйнує метал, пластик, гуму, папір та інші матеріали. Тим більше шкідливе потрапляння порошку на людську шкіру чи дихальні шляхи. Системи водяного пожежогасіння найбільш поширені, і ціна їх відноситься до середньої категорії, але необхідно враховувати можливість збитку, який завдає автоматичне пожежогасіння водою. А системи газового пожежогасіння мінімально шкідливі, але й ціна їх вища через спеціальні вимоги до герметизації приміщення, евакуації людей і т.д.

Ми підбираємо, проектуємо та встановлюємо системи пожежогасіння індивідуально, в залежності від потреб кожного окремого клієнта. Проектування і установка пожежогасіння відбувається нашими фахівцями за короткий час з дотриманням всіх правил, тим самим забезпечуючи надійну роботу обладнання.

Замовляйте будь-яку систему пожежогасіння У НАС! Доставка та монтаж безкоштовно!

Системи пожежогасіння

001. Автоматична установка пожежогасіння з ампулами
002. Датчики пожежогасіння
003. Модуль порошкового пожежогасіння
004. Пристрій для автономної або централізованої протипожежного захисту

005. Система газового пожежогасіння